İklimak

Hizmetlerimiz

Klima

Klima, mevsimlerin olumsuz koşullarını ortadan kaldıracak, iç mekanlarda yaşamı kolaylaştıracak çözümler sunan bir sistemdir. Bu sistemler de her elektronik cihaz gibi tüm servis ve montaj işlemlerinde profesyonel bir hizmete ihtiyaç duyar. Eskişehir klima servisleri olarak her marka klima için teknik destek sağlayan İklimak Klima, Eskişehir merkez ve tüm ilçelerine kurumsal ve bireysel hizmetler ulaştırmaktadır.

 

Klimam soğutmuyor/ ısıtmıyor / klima normalden farklı sesler çıkarıyor / klima su damlatıyor/ klima kumandası çalışmıyor  gibi tüm şikayetleri ortadan kaldıracak servis hizmetlerimiz, profesyonel, tecrübeli teknik ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Bunun dışında klimalarınızın ilk kurulum, taşıma, periyodik bakım hizmetleri de servisimiz tarafından sunulmaktadır.

 

Eskişehir klima tamiri kapsamında yaşanan sorunun sebebini analiz edip çalışmaya başlayan ekibimiz, en hızlı yoldan çözüme ulaşmanızı sağlar. Her geçen gün değişen klima teknolojilerine hakim olan personellerimiz, sürekli eğitimlerle bilgilerini desteklemektedir. Aklınıza gelen her klima markasına hizmet veren ekibimiz, servis arayışınızın son bulacağı güvenli bir noktadır. Eskişehir klimacı olarak montajından demontajına, tamirinden rutin bakım işlemlerine kadar her aşamada İklimak Klima’ya güvenebilirsiniz.

 

İklimak Klima İletişim Bilgileri

Adres: Ömerağa Mahallesi, Turgut Reis Caddesi, No: 178 / A Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0532 130 30 32

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım