İklimak

Hakkımızda

İklimak Klima, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında gelişen ve değişen teknolojiyi her zaman yakından izleyerek, müşterilerine akılcı, pratik çözümler sunan bir firmadır. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizle kurduğumuz sağlam temellere dayanan bağımız, şeffaf çalışma ahlakımız, dürüstlüğümüzle bizi Eskişehir’de bir marka olma yoluna sokmuştur. Ekibimiz, bu yolda hızlı ve ekonomik çözümlerle yanında olduğumuz ısıtma ve soğutma sistemleri kullanıcılarına, hizmet standardını her zaman üst seviyelere çıkarmıştır.

 

Klima, VRF/VRV sistemleri, havalandırma, soğuk hava depoları ve endüstriyel soğutma grupları konusunda hizmet veren İklimak Klima Eskişehir soğutma firmaları arasında montajdan bakım işlerine, tamirden servis işlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Hitachi ve York gibi iki önemli dünya markasının Eskişehir yetkili servisi olarak hizmet veren İklimak, alanında uzman, profesyonel bir ekibe sahiptir.

 

Isıtma ve soğutma sistemlerinde dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen İklimak Klima, bu yenilikleri ülkemizde ve şehrimizdeki kullanıcılara ulaştırarak en iyi hizmeti alabilmelerini sağlamaktadır. Profesyonel ekibimiz ve mühendislik bilgimizle tecrübemizi birleştirerek geliştirdiğimiz çözümler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İklimak Klima İletişim Bilgileri

Adres: Ömerağa Mahallesi, Turgut Reis Caddesi, No: 178 / A Tepebaşı / Eskişehir

Gsm: 0532 130 30 32

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım